Nadační příspěvek z prostředků Nadace ČEZ

V dubnu roku 2012 byla mezi Nadací ČEZ a školou uzavřena smlouva o poskytnutí nadačního příspěvku za účelem podpory projektu (části projektu) pod názvem „Dílna pro praktickou výuku žáků s mentálním postižením“. Škola získala nadační příspěvekve výši 180 000 Kč. Projekt počítal s využitím nadačního prostředku na zakoupení komponentů pro školní dílnu, tj. demonstrační stůl pro učitele, dílenské kontejnery pro stoly žáků, skříně na ukládání nářadí, závěsný ukládací systém, židle pro žáky a učitele, stroje a nářadí – svěráky, demonstrační pomůcky. Projekt byl v realizaci od 1. 3. 2012, byl ukončen v listopadu 2012. Škola se na projektu podílela dofinancováním nepokryté části sumou 70 000 Kč.

Poslední změna: 30.08.2018 - 19:28 Zpět