Ukončení 1. pololetí
Dne 31. ledna bude slavnostně ukončeno 1. pololetí školního roku 2021/22. Vyučování skončí v 11,35.
Aktuální pokyny k testování na COVID - 19

Vážení rodiče, od ledna pokračuje preventivní antigenní testování ve školách. Od 3. do 16. ledna se testuje dvakrát týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek. Od 17. ledna pak probíhá testování jednou týdně, a to v pondělí. Testování se týká dětí a žáků, jak neočkovaných, tak očkovaných i těch, kteří prodělali nemoc.

Novoroční přání
Zdravý a pohodový rok 2022 přejí všichni zaměstnanci školy.
Manuál provozu školy ve školním roce 2021/22
Veškeré informace o ochraně zdraví a postupu školy jsou přístupny po rozkliknutí.
Škola v zahradě
Český rozhlas Ostrava natočil příspěvek o realizaci projektu SFŽP na naší zahradě.
Patron školy
Škola má svého patrona!!!

Organizace Základní škola, Hlučín, Gen. Svobody 8, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
MSK kraj
Příspěvková organizace MSK