Závěr školního roku 2021/22
Školní rok bude slavnosně ukončen 30. června 2022 v 8 hodin společným shromážděním a následným předáváním vysvědčení ve třídách.
Výuka 27. - 29. června 2022
V posledním červnovém týdne budou mít žáci zkrácenu výuku - do 11,35. Budou probíhat třídní aktivity, práce na školní zahradě, odevzdávání učebnic, úklid apod.
Červnové akce

Co nás ještě čeká?

13. 6. - program péče o chrup - "Veselé zoubky" /nejmenší/,

20. 6. - přednáška o anorexii /nejstarší/,

21. 6. - dopravní výchova pro 4. - 5. ročník,

22. 6. - T-MOBILE olympijský běh,

23. 6. - setkání s rodiči na školní zahradě,

27. 6. - den s Integrovaným záchranným systémem......

Máme nejlepší sportovkyně
Na okresním kole Sportovních her mládeže v lehké atletice za znamenaly velký úspěch naše dívky. Družstvo ve složení Kateřina Geyerová, Magda Szmeková a Veronika Kačmařová obsadilo první příčku! Gratulujeme !!!
Škola v zahradě
Český rozhlas Ostrava natočil příspěvek o realizaci projektu SFŽP na naší zahradě.
Patron školy
Škola má svého patrona!!!

Organizace Základní škola, Hlučín, Gen. Svobody 8, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
MSK kraj
Příspěvková organizace MSK