Poděkování Nadaci pojišťovny Kooperativa
Děkujeme Nadaci pojišťovny Kooperativa, jejíž sponzorský dar ve výši 40 000 Kč umožnil zakoupení nových speciální lavic pro žáky.
Florbalový turnaj
30. listopadu se starší chlapci zúčastní mezinárodního florbalového turnaje.

Byli jsme třetí! Gratulujeme!!!

Mikulášská nadílka
6. prosince čekají žáky dvě akce - menší Mikulášská nadílka, 7.-9. ročník divadelní představení v Červeném kostele.
KODIS
1. prosince se žáci 3. - 9. ročníku zúčastní školení bezpečnosti v dopravě pořádaného ODIS Ostrava.
Adventní dílničky

Všechny rodiče zveme na předvánoční dílničky - v úterý 29. 11. od 15 hodin.

Přejeme příjemné prožití adventu!

Adaptační pobyt

Dvaadvacet žáků si užilo krásné 4 dny v Žimrovicích. Adaptační pobyt beze zbytku plnil svůj účel.

Poděkování
Žáci a zaměstnanci školy děkují Městu Hlučín a řezbářům, kteří výtěžkem řezbářské show podpořili Jirku Dvořáčka. Jejich zásluhou má skvělé nové pracovní místo.
Škola v zahradě
Český rozhlas Ostrava natočil příspěvek o realizaci projektu SFŽP na naší zahradě.
Patron školy
Škola má svého patrona!!!

Organizace Základní škola, Hlučín, Gen. Svobody 8, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
MSK kraj
Příspěvková organizace MSK